STARTUJEME

01.08.2014 21:24

Začínáme 8. září!!! Přijďte se podívat na ukázkové hodiny a ujasněte si tak, které kroužky sobě nebo svým dětem nakonec vyberete.

Hanka Plecitá a Pavlína Sáblová, my jsme Kroužky Stonožka a rády bychom vás pozvaly na otevření nového centra kroužků v Odoleně Vodě. Začínáme v pondělí 8. září 2014 a budeme se těšit na vaši návštěvu.

První týden již proběhne podle rozvrhu kroužků tak, jsme ho pro vás připravily. Bude ale specifický tím, že všechny hodiny budou brány jako ukázkové. Po zaplacení částky, dle zvoleného počtu ukázkových hodin na jednu osobu (viz ceník), budete moci nahlédnout na kroužky, které vás zajímají. Následně si již lépe vyberete a po zaplacení určené částky a vyřízení formalit (jako je vyplnění přihlášky) budete moci od následujícího týdne kroužek pravidelně navštěvovat.

Kroužky pro děti jsou vypočítány dle týdnů do konce měsíce ledna 2015 (vyjma prázdnin a státních svátků), kroužky pro dospělé nabízíme formou permanentky na 10 vstupů s omezenou dobou trvání také do konce měsíce ledna 2015. Výjimkou je Cvičení pro těhotné, kde nabízíme vždy předplatné pouze na jeden měsíc, s ohledem na zdravotní možnosti budoucích maminek.

Máme pro vás připraven také systém nahrazování hodin kroužků pro děti. Každý, kdo si zaplatí půlroční předplatné na jakýkoli kroužek pro děti (výjimkou je YAMAHA a Skautský oddíl) a zamešká svou hodinu, má možnost 3x za pololetí navštívit jakýkoli jiný kroužek. Např. dcera chodí na Hudebku, ale je nemocná. Až se uzdraví, může jít na "svou" Hudebku a ještě si třeba zacvičí jógu. Nahrazovat můžete mezi oběma pobočkami (Postřižínská 20 a Dolní náměstí 384), ale vždy jen ve své věkové kategorii a po předchozí domluvě s námi.

 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT A VYBERTE SI CO VÁS A VAŠE DĚTI BAVÍ. MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!

                                                                              Hanka a Pavlína