Barbora Blehová

Jsem Bára a vystudovala jsem na Karlově Univerzitě obor Humanitních studií. Spolupráce s lidmi a hlavně s dětmi je mým hlavním koníčkem i radostí. S tancem jsem začala už ve svých pěti letech. Specializovala jsem se na latinskoamerické a standardní tance, v rámci nichž byla baletní průprava samozřejmostí. Během osmi let profesionálního tancování jsem se zúčastnila bezpočtu soutěží a Mistrovství republiky.

Ve společnosti Andělky lektoruji od roku 2012 taneční a vzdělávací kurzy pro předškolní i školní děti. V roce 2014 jsem se zaměřila i na dospělé a absolvovala certifikovaný kurz “Zumby pro dospělé”, kterou jsem později lektorovala. V létě 2014 jsem se zúčastnila taneční stáže Tanec bez hranic, kterou vedli lektoři z USA a Francie. Zde jsem získala další zkušenosti v oblasti klasického, moderního i jazzového tance.

V roce 2016 jsem získala certifikát “Lektor tance” a o rok později jsem dokončila studium Předškolní pedagogiky a mimoškolního vzdělávání.

Rok 2017 byl pro mě velmi důležitý, stala jsem se jednatelkou společnosti Andělky, vdala jsem se a hlavně se nám narodila malá Ema, která mě naplňuje štěstím a láskou. Ráda sportuji, cestuji a věnuji se své rodině. Svou práci miluji, protože posilovat v dětech pozitivní vztah k tanci a předávat svou vlastní lásku k tanci mi přijde úžasné a smysluplné.

 

Na moje kroužky se přihlašujte pomocí www.andelky.cz

Vedu následující kroužky:

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 2 - 3

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 5 - 6

Cvičení rodičů s dětmi do 2 let

Cvičení rodičů s dětmi 2 - 3 roky