6 - 12 let

Angličtina 1. - 2. třída

S dětmi bych se ráda zaměřila na základní anglická slovíčka i fráze. Povídat si můžeme o barvách, číslech, zvířátkách, ovoci, zelenině či dalších tématech. Do výuky bych ráda zapojila různé hry jako pexeso, písničky a různé pomocné obrázky. 

Individuální lekce jsem schopna poskytnout žákům do 9. třídy ZŠ či začátečníkům a mírně pokročilým. Lekce se zaměřují na gramatiku i konverzaci. Během konverzace probíráme základní společenská témata jako cestování, počasí, jídlo, nemoci, způsoby dopravy a další. Na gramatické části je možné se domluvit individuálně dle potřeb jedince. 

KDY: KDE: KDO:
úterý 17:15 - 18:00 hodin Ke Stadionu 314 Karolína Šnoblová

 

Gymnastika pokročilí

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, rády si "hrají" se svým tělem a mají určité předpoklady pro gymnastiku. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat opakování stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Celkovou gymnastickou průpravu rozvineme do složitějších prvků. Pokud bude mít někdo konkrétní přání, pokusíme se naučit, co budou děti chtít.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:40 - 17:40 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Gymnastika začátečníci

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, ale ještě podobný kroužek něnavštěvovaly. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat nácviku stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Bude se jednat o celkovou gymnastickou průpravu.

KDY: KDE: KDO:
středa 15:30 - 16:30 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 6 - 9

Kroužek je určen pro děti ve věku 6 - 9 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:55 - 16:40 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 9 - 11

Kroužek je určen pro děti ve věku 9 - 11 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:00 - 15:45 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:50 - 17:35 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá
 

 

Zumba 11 ++

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše, kteří se kapacitně nevešli do skupiny 11+. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:45 - 18:30 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá