6 - 12 let

Angličtina pro 1. - 2. třídu - začínáme o týden později, až 14. 2. 2018

Tento kroužek, je určený dětem, které již pojem o cizím jazyku mají. Doplňuje školní výuku, zaměřuje se na procvičování školní látky a využití v běžné komunikaci. Zvyšuje slovní zásobu a prohlubuje slovní vyjadřování a výslovnost. Hodina trvá cca 45 minut.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:20 - 17:05 hodin Postřižínská 20 Jana Horáková

 

Angličtina pro 3. - 5. třídu - začínáme o týden později, až 14. 2. 2018

Tento kroužek navazuje na školní vyučování žáků 3. - 5. ročníku. Výuka se zaměřuje více na individuální požadavky jednotlivých studentů. Ať je to příprava na zkoušky, doplnění školní výuky atd. Věnuje se více slovní zásobě, gramatice a správnému vyjadřování. Hodina trvá cca 45 minut.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:15 - 17:45 hodin Postřižínská 20 Jana Horáková

 

Gymnastika začátečníci

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, ale ještě podobný kroužek něnavštěvovaly. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat nácviku stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Bude se jednat o celkovou gymnastickou průpravu.

KDY: KDE: KDO:
středa 15:30 - 16:30 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Hravá jóga 7 - 11

Děti tohoto věku už jsou klidnější a ještě více se prohlubuje schopnost soustředění. Oproti některým jiným sportovním aktivitám jóga neobsahuje prvky dřiny, soutěživosti ani honby za úspěchem. Každá hodina má svou osnovu. Začínáme pozdravem, protáhneme se, na řadu příchází příběh, dechové cvičení, relaxace a rozloučení na závěr. Lekce s dětmi jsou hlavně zábavou a hrou, musí děti bavit a inspirovat. Jsou doplněné poutavými příběhy a hudbou. Nejdůležitější je, aby děti byly vždy spokojené a šťastné, aby jim každá hodina přinášela radost, zábavu a harmonii, uspokojení a štěstí. A ani nečekejte, že je v sále klid a děti cvičí ásanu za ásanou. Naše lekce jsou plné her, smíchu a radosti. 

KDY: KDE: KDO:
úterý 16:00 - 16:50 hodin Postřižínská 20 Hana Plecitá

 

Little Angels 6 - 10

Taneční kroužek pro děti ve věku 6 - 10 let - možnost vyzvedávání z družiny.

Po základní taneční a pohybové přípravce přibývají nové a složitější taneční kroky. Základem je klasická taneční technika, výrazový tanec, street dance a  moderní a muzikálový tanec. Naši žáci si vyzkouší mnoho tanečních stylů a sami si pak mohou vybrat kterému se chtějí věnovat. Pravidelně jsou pořádány ukázkové hodiny pro rodiče a vystoupení.

Na tento kroužek se přihlašujte prostřednictvím www.andelky.cz.

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:10 - 17:55 hodin Postřižínská 20 Helena Čurdová

 

Street Dance 7 - 11

Kroužek je určen dětem od 7 do 11 let. Street dance rozlišujeme na old schol (hype, house, lockin', poppin, wack..) a new school (hip hop, new style..). Po zahřátí a protažení těla se naučíme základní kroky těchto stylů, které postupně spojíme do vazby. V druhé části hodiny se budeme věnovat konkrétní taneční choreografii.

Více informací naleznete na: www.doublecookies.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 16:00 - 17:00 hodin Postřižínská 20 Jakub Kovanda

 

Zumba 6 - 9

Kroužek je určen pro děti ve věku 6 - 9 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 17:20 - 18:05 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 9 - 11

Kroužek je určen pro děti ve věku 9 - 11 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:30 - 16:15 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:50 - 18:35 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá