6 - 12 let

Aerobik 10 +

Hodiny aerobiku s posilováním pro děti jsou určené pro věkovou skupinu od 10 let výše. Dětské lekce jsou zaměřeny na rozvoj rytmiky, hybnosti, a posílení všech svalových skupin bez přetížení. Především je však cílem láska k pohybu na hudbu a radost s tím spojená.

KDY: KDE: KDO:
úterý 18:00 - 18:45 hodin Postřižínská 20 Petra Řehořková

 

Gymnastika pokročilí

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, rády si "hrají" se svým tělem a mají určité předpoklady pro gymnastiku. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat opakování stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Celkovou gymnastickou průpravu rozvineme do složitějších prvků. Pokud bude mít někdo konkrétní přání, pokusíme se naučit, co budou děti chtít.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:40 - 17:40 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Gymnastika začátečníci

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, ale ještě podobný kroužek něnavštěvovaly. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat nácviku stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Bude se jednat o celkovou gymnastickou průpravu.

KDY: KDE: KDO:
středa 15:30 - 16:30 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá, Valentýna Mrázová

 

Jóga pro děti 5 - 7

Děti tohoto věku už jsou klidnější a ještě více se prohlubuje schopnost soustředění. Oproti některým jiným sportovním aktivitám jóga neobsahuje prvky dřiny, soutěživosti ani honby za úspěchem. Každá hodina má svou osnovu. Začínáme pozdravem, protáhneme se, na řadu příchází příběh, dechové cvičení, relaxace a rozloučení na závěr. Lekce s dětmi jsou hlavně zábavou a hrou, musí děti bavit a inspirovat. Jsou doplněné poutavými příběhy a hudbou. Nejdůležitější je, aby děti byly vždy spokojené a šťastné, aby jim každá hodina přinášela radost, zábavu a harmonii, uspokojení a štěstí. A ani nečekejte, že je v sále klid a děti cvičí ásanu za ásanou. Naše lekce jsou plné her, smíchu a radosti. 

KDY: KDE: KDO:
čtvrtek 16:00 - 16:45 hodin Postřižínská 20 Hana Plecitá

 

Zumba 6 - 9

Kroužek je určen pro děti ve věku 6 - 9 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 16:25 - 17:10 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 9 - 11

Kroužek je určen pro děti ve věku 9 - 11 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:30 - 16:15 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:50 - 18:35 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá