6 - 12 let

Angličtina 1. - 2. třída (tento kroužek začíná až v týdnu od 23. 9. 2019)

S dětmi bych se ráda zaměřila na základní anglická slovíčka i fráze. Povídat si můžeme o barvách, číslech, zvířátkách, ovoci, zelenině či dalších tématech. Do výuky bych ráda zapojila různé hry jako pexeso, písničky a různé pomocné obrázky. 

Individuální lekce jsem schopna poskytnout žákům do 9. třídy ZŠ či začátečníkům a mírně pokročilým. Lekce se zaměřují na gramatiku i konverzaci. Během konverzace probíráme základní společenská témata jako cestování, počasí, jídlo, nemoci, způsoby dopravy a další. Na gramatické části je možné se domluvit individuálně dle potřeb jedince. 

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:15 - 18:00 hodin Ke Stadionu 314 Karolína Šnoblová

 

Dětský aerobik

Pro děti 4 - 8 let : nabízím dětský aerobik formou jednoduchých sestav, her a soutěží, cviky na zpěvnění zádových svalů,  správného držení těla a správné chůze. Během lekcí nacvičujeme pohybovou skladbu, kterou můžeme ukázat nejen rodičům , ale také na různých kulturních akcích. Cvičební hodina trvá 50 min, cena na hodinu 90 Kč. Kroužek objednávejte přímo u lektorky.

Ráda Vám ve všem poradím na: cvicenipavla@seznam.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:00 - 17:50 hodin Postřižínská 20 Pavla Holakovská

 

Gymnastika pokročilí

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, rády si "hrají" se svým tělem a mají určité předpoklady pro gymnastiku. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat opakování stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Celkovou gymnastickou průpravu rozvineme do složitějších prvků. Pokud bude mít někdo konkrétní přání, pokusíme se naučit, co budou děti chtít.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:10 - 18:10 hodin Postřižínská 20 Valentýna Mrázová

 

Gymnastika začátečníci

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, ale ještě podobný kroužek něnavštěvovaly. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat nácviku stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Bude se jednat o celkovou gymnastickou průpravu.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:00 - 17:00 hodin Postřižínská 20 Valentýna Mrázová

 

Jóga 1. - 2. třída

Děti tohoto věku už jsou klidnější a ještě více se prohlubuje schopnost soustředění. Oproti některým jiným sportovním aktivitám jóga neobsahuje prvky dřiny, soutěživosti ani honby za úspěchem. Každá hodina má svou osnovu. Začínáme pozdravem, protáhneme se, na řadu příchází příběh, dechové cvičení, relaxace a rozloučení na závěr. Lekce s dětmi jsou hlavně zábavou a hrou, musí děti bavit a inspirovat. Jsou doplněné poutavými příběhy a hudbou. Nejdůležitější je, aby děti byly vždy spokojené a šťastné, aby jim každá hodina přinášela radost, zábavu a harmonii, uspokojení a štěstí. A ani nečekejte, že je v sále klid a děti cvičí ásanu za ásanou. Naše lekce jsou plné her, smíchu a radosti. 

KDY: KDE: KDO:
čtvrtek 17:00 - 17:45 hodin Postřižínská 20 Hana Plecitá

 

Moderní tance 1. - 2. třída

Hodina bude začínat zahřátím a protažením. Bude pokračovat učením nových sestav. Mezi trénováním sestavy si zahrajeme krátkou taneční hru a vrátíme se k trénování a na konci si podle času něco zahrajeme. S postupem času budeme více trénovat a méně hrát hry.

KDY: KDE: KDO:
středa 15:10 - 15:55 hodin Postřižínská 20 Barbora Purnochová

 

Zumba 6 - 9

Kroužek je určen pro děti ve věku 6 - 9 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:55 - 16:40 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 9 - 11

Kroužek je určen pro děti ve věku 9 - 11 let. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které se pokusíme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 15:00 - 15:45 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:50 - 17:35 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá