3 - 6 let

Pohádkové tanečky MŠ

Tento kroužek je určen dětem, které navštěvují mateřskou školu (3 - 6 let) bez účasti rodičů. Malí tanečníci a tanečnice se naučí základy držení těla, pohybovou průpravu k dalšímu pokračování, ale hlavně lektorka Bára pro děti připravila jednoduché choreografie na hudbu z pohádek - především těch českých.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:45 - 17:30 hodin Postřižínská 20 Barbora Purnochová
 

 

Rytmika a tanečky 4 - 7

Tancování je zaměřeno na rozvoj tanečních, pohybových a rytmických schopností dětí. Děti se učí správnému držení těla, vnímání rytmu a hudby. Postupně se naučí jednoduché prvky a choreografie, u starších dětí i složitější sestavy s baletními prvky či prvky moderních tanců. Lektorka využívá známých lidových a dětských písniček k navození radostné atmosféry a chuti se koordinovaně hýbat. Pravidelně jsou pořádány ukázkové hodiny pro rodiče, kde si děti vyzkouší vystoupení před svým prvním obecenstvem.

Přihlašujte se prostřednictvím www.andelky.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 16:15 - 17:00 hodin Postřižínská 20 Barbora Blehová

 

Sportovky 3 - 4

Kroužek je určen dětem, které čerstvě navštěvují MŠ (3 - 4 roky), jsou soutěživé a mají rády kolektiv. Budu se těšit na kluky i holčičky, společně budeme tančit, závodit, soutěžit, sportovat, zdolávat opičí dráhu, používat cvičební pomůcky (např. míče, obruče, kužely, padák ...) a hrát různé hry. Věřím, že vaše děti dokážu unavit :-)

KDY: KDE: KDO:
čtvrtek 17:15 - 18:00 hodin Postřižínská 20 Pavlína Sáblová

 

Sportovky 5 - 6

Kroužek je určen dětem, které již navštěvují MŠ nebo se již chystají do školy (5 - 6 let). Budeme tancovat, soutěžit, cvičit i nějaké prvky z dětské jógy, používat cvičební pomůcky (např. míče, obruče, padák ...) a hrát různé hry. Vždycky si pořádně zařádíme.

KDY: KDE: KDO:
čtvrtek 17:00 - 17:45 hodin Postřižínská 20 Hana Plecitá

 

Výtvarka MŠ

Cílem tohoto kroužku je, aby si děti zábavnou formou osvojili co nejvíc kresebných a malířských technik, naučili se je používat a nebáli se experimentovat. Není třeba mít z kreslení a malování zbytečně velký respekt, naopak, chceme si hrát a užívat si. Nejdůležitější je, aby nás to bavilo, abychom měli z kreslení a malování radost!

Lekce budou zaměřeny na kreativitu dětí. Vyzkoušíme si společné i samostatné tvoření, tak aby se děti postupně učily zábavnou hravou formou vnímat barvy i celý výtvarný svět.

KDY: KDE: KDO:
úterý 16:00 - 16:45 hodin Ke Stadionu 314 Barbora Šnoblová