3 - 6 let

Angličtina MŠ

S dětmi bych se ráda zaměřila na základní anglická slovíčka i fráze. Povídat si můžeme o barvách, číslech, zvířátkách, ovoci, zelenině či dalších tématech. Do výuky bych ráda zapojila různé hry jako pexeso, písničky a různé pomocné obrázky. 

Individuální lekce jsem schopna poskytnout žákům do 9. třídy ZŠ či začátečníkům a mírně pokročilým. Lekce se zaměřují na gramatiku i konverzaci. Během konverzace probíráme základní společenská témata jako cestování, počasí, jídlo, nemoci, způsoby dopravy a další. Na gramatické části je možné se domluvit individuálně dle potřeb jedince. 

KDY: KDE: KDO:
úterý 16:30 - 17:05 hodin Ke Stadionu 314 Karolína Šnoblová

 

Tanečky MŠ

Tento kroužek je určen dětem, které navštěvují mateřskou školu (3 - 6 let), bez účasti rodičů. Účastníci kroužku si zatancují jednoduché choreografie na písničky z pohádek a moderní hudbu. Během hodiny si také zahrají taneční a pohybové hry.

KDY: KDE: KDO:
čtvrtek 16:30 - 17:15 hodin Květnová 109 Anna Plecitá
 

 

Sportovky 3 - 6

Kroužek je určen dětem, které již navštěvují MŠ, jsou soutěživé a mají rády kolektiv. Budu se těšit na kluky i holčičky, společně budeme tančit, závodit, soutěžit, sportovat, zdolávat opičí dráhu, používat cvičební pomůcky (např. míče, obruče, kužely, padák ...) a hrát různé hry. Věřím, že vaše děti dokážu unavit :-)

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:00 - 17:45 hodin Květnová 109 Pavlína Sáblová

 

Výtvarka MŠ

Cílem tohoto kroužku je, aby si děti zábavnou formou osvojili co nejvíc kresebných a malířských technik, naučili se je používat a nebáli se experimentovat. Není třeba mít z kreslení a malování zbytečně velký respekt, naopak, chceme si hrát a užívat si. Nejdůležitější je, aby nás to bavilo, abychom měli z kreslení a malování radost!

Lekce budou zaměřeny na kreativitu dětí. Vyzkoušíme si společné i samostatné tvoření, tak aby se děti postupně učily zábavnou hravou formou vnímat barvy i celý výtvarný svět.

KDY: KDE: KDO:
pondělí 16:30 - 17:15 hodin Ke Stadionu 314 Barbora Šnoblová