3 - 6 let

Angličtina MŠ

S dětmi bych se ráda zaměřila na základní anglická slovíčka i fráze. Povídat si můžeme o barvách, číslech, zvířátkách, ovoci, zelenině či dalších tématech. Do výuky bych ráda zapojila různé hry jako pexeso, písničky a různé pomocné obrázky. 

Individuální lekce jsem schopna poskytnout žákům do 9. třídy ZŠ či začátečníkům a mírně pokročilým. Lekce se zaměřují na gramatiku i konverzaci. Během konverzace probíráme základní společenská témata jako cestování, počasí, jídlo, nemoci, způsoby dopravy a další. Na gramatické části je možné se domluvit individuálně dle potřeb jedince. 

KDY: KDE: KDO:
úterý 16:30 - 17:05 hodin Ke Stadionu 314 Karolína Šnoblová

 

Jóga MŠ

Děti tohoto věku už jsou klidnější a ještě více se prohlubuje schopnost soustředění. Oproti některým jiným sportovním aktivitám jóga neobsahuje prvky dřiny, soutěživosti ani honby za úspěchem. Každá hodina má svou osnovu. Začínáme pozdravem, protáhneme se, na řadu příchází příběh, dechové cvičení, relaxace a rozloučení na závěr. Lekce s dětmi jsou hlavně zábavou a hrou, musí děti bavit a inspirovat. Jsou doplněné poutavými příběhy a hudbou. Nejdůležitější je, aby děti byly vždy spokojené a šťastné, aby jim každá hodina přinášela radost, zábavu a harmonii, uspokojení a štěstí. A ani nečekejte, že je v sále klid a děti cvičí ásanu za ásanou. Naše lekce jsou plné her, smíchu a radosti. 

KDY: KDE: KDO:
úterý 16:00 - 16:45 hodin Postřižínská 20 Hana Plecitá

 

Pohádkové tanečky MŠ

Tento kroužek je určen dětem, které navštěvují mateřskou školu (3 - 6 let) bez účasti rodičů. Malí tanečníci a tanečnice se naučí základy držení těla, pohybovou průpravu k dalšímu pokračování, ale hlavně lektorka Bára pro děti připravila jednoduché choreografie na hudbu z pohádek - především těch českých.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:00 - 16:45 hodin Postřižínská 20 Barbora Purnochová
 

 

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 5 - 6

Tancování je zaměřeno na rozvoj tanečních, pohybových a rytmických schopností dětí. Děti se učí správnému držení těla, vnímání rytmu a hudby. Postupně se naučí jednoduché prvky a choreografie, u starších dětí i složitější sestavy s baletními prvky či prvky moderních tanců. Lektorka využívá známých lidových a dětských písniček k navození radostné atmosféry a chuti se koordinovaně hýbat. Pravidelně jsou pořádány ukázkové hodiny pro rodiče, kde si děti vyzkouší vystoupení před svým prvním obecenstvem.

Přihlašujte se prostřednictvím www.andelky.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 16:15 - 17:00 hodin Postřižínská 20 Barbora Blehová

 

Sportovky 3 - 6

Kroužek je určen dětem, které již navštěvují MŠ, jsou soutěživé a mají rády kolektiv. Budu se těšit na kluky i holčičky, společně budeme tančit, závodit, soutěžit, sportovat, zdolávat opičí dráhu, používat cvičební pomůcky (např. míče, obruče, kužely, padák ...) a hrát různé hry. Věřím, že vaše děti dokážu unavit :-)

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:00 - 17:45 hodin Postřižínská 20 Pavlína Sáblová

 

Výtvarka MŠ

Cílem tohoto kroužku je, aby si děti zábavnou formou osvojili co nejvíc kresebných a malířských technik, naučili se je používat a nebáli se experimentovat. Není třeba mít z kreslení a malování zbytečně velký respekt, naopak, chceme si hrát a užívat si. Nejdůležitější je, aby nás to bavilo, abychom měli z kreslení a malování radost!

Lekce budou zaměřeny na kreativitu dětí. Vyzkoušíme si společné i samostatné tvoření, tak aby se děti postupně učily zábavnou hravou formou vnímat barvy i celý výtvarný svět.

KDY: KDE: KDO:
pondělí 16:30 - 17:15 hodin Ke Stadionu 314 Barbora Šnoblová