12 let +

Aerobik 10 +

Hodiny aerobiku s posilováním pro děti jsou určené pro věkovou skupinu od 10 let výše. Dětské lekce jsou zaměřeny na rozvoj rytmiky, hybnosti, a posílení všech svalových skupin bez přetížení. Především je však cílem láska k pohybu na hudbu a radost s tím spojená.

KDY: KDE: KDO:
úterý 18:00 - 18:45 hodin Postřižínská 20 Petra Řehořková

 

Gymnastika pokročilí

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, rády si "hrají" se svým tělem a mají určité předpoklady pro gymnastiku. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat opakování stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Celkovou gymnastickou průpravu rozvineme do složitějších prvků. Pokud bude mít někdo konkrétní přání, pokusíme se naučit, co budou děti chtít.

KDY: KDE: KDO:
středa 16:40 - 17:40 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:30 - 18:15 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá