12 let +

Little Angels 6 - 12

Taneční kroužek pro děti ve věku 6 - 12 let. Po základní taneční a pohybové přípravce přibývají nové a složitější taneční kroky. Základem je klasická taneční technika, výrazový tanec, street dance a  moderní a muzikálový tanec. Naši žáci si vyzkouší mnoho tanečních stylů a sami si pak mohou vybrat kterému se chtějí věnovat. Pravidelně jsou pořádány ukázkové hodiny pro rodiče a vystoupení.

Na tento kroužek se přihlašujte prostřednictvím www.andelky.cz.

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:10 - 17:55 hodin Postřižínská 20 Helena Čurdová

 

Street Dance pokročilí

Kroužek je určen teenagerům. Street dance rozlišujeme na old schol (hype, house, lockin', poppin, wack..) a new school (hip hop, new style..). Po zahřátí a protažení těla se naučíme základní kroky těchto stylů, které postupně spojíme do vazby. V druhé části hodiny se budeme věnovat konkrétní taneční choreografii.

Více informací naleznete na: www.doublecookies.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 17:00 - 18:00 hodin Postřižínská 20 Jakub Kovanda

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:30 - 18:15 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá