12 let +

Dětský aerobik

Pro děti 8 - 15 let : nabízím dětský aerobik formou jednoduchých sestav, her a soutěží, cviky na zpěvnění zádových svalů,  správného držení těla a správné chůze. Během lekcí nacvičujeme pohybovou skladbu, kterou můžeme ukázat nejen rodičům, ale také na různých kulturních akcích. Cvičební hodina trvá 50 min, cena na hodinu 90 Kč. Kroužek objednávejte přímo u lektorky.

Ráda Vám ve všem poradím na: cvicenipavla@seznam.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 18:00 - 18:50 hodin Postřižínská 20 Pavla Holakovská

 

Gymnastika pokročilí

Kroužek je určen dětem, které mají rády pohyb, rády si "hrají" se svým tělem a mají určité předpoklady pro gymnastiku. Než začneme s pořádným cvičením, musíme se zahřát. Zaběháme si, zahrajeme si míčovou hru, nebo si zaskáčeme přes švihadlo. Následně si dáme krátkou, ale důkladnou rozcvičku, aby byli cvičenci připraveni na další část hodiny. Budeme se věnovat opakování stojek, hvězd, kotoulů, rozštěpů, provazů apod. Celkovou gymnastickou průpravu rozvineme do složitějších prvků. Pokud bude mít někdo konkrétní přání, pokusíme se naučit, co budou děti chtít.

KDY: KDE: KDO:
středa 17:10 - 18:10 hodin Postřižínská 20 Valentýna Mrázová

 

Zumba 11 +

Kroužek je určen teenagerům od 11 let výše. Zumba je taneční fitness program, který vytvořil kolumbijský fitness trenér a choreograf Alberto „Beto“ Perez. Je to dynamický fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. Využívá základní kroky salsy, reggaetonu, merengue a cumbie. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Začínat budeme od jednoduchých krokových variací, které budeme spojovat. Především jde o radost z pohybu.

KDY: KDE: KDO:
pátek 16:50 - 17:35 hodin Postřižínská 20 Anna Plecitá