0 - 3 roky

Cvičení rodičů s dětmi do 2 let

Kroužek je určen dětem do 2 let, které už umí chodit a je zapotřebí aktivní účast rodiče. Ke cvičení budeme používat různé cvičební pomůcky, např. míče, obruče, švihadla, žíněnky, malou trampolínu. Vždy se přivítáme a rozloučíme říkankou, cvičit budeme na hudbu i bez, naučíme se nějaká říkadla spojené s pohybem, budeme zdolávat opičí dráhu a učit se spolupracovat v kolektivu.

Přihlašujte na www.andelky.cz

KDY: KDE: KDO:
úterý 10:00 - 10:45 hodin Postřižínská 20 Barbora Blehová

 

Cvičení rodičů s dětmi 2 - 3 roky

Kroužek je určen dětem od 2 do 3 let, kteří si chtějí zařádit. Na hodinách je zapotřebí aktivní účast rodiče. Ke cvičení budeme používat různé cvičební pomůcky, např. míče, obruče, švihadla, žíněnky, malou trampolínu. Vždy se přivítáme a rozloučíme říkankou, cvičit budeme na hudbu i bez, naučíme se nějaká říkadla spojené s pohybem, budeme zdolávat opičí dráhu a učit se spolupracovat v kolektivu.

Přihlašujte na www.andelky.cz

KDY: KDE: KDO:
úterý 9:00 - 9:45 hodin Postřižínská 20 Barbora Blehová

 

Rytmika a tanečky nejen pro holčičky 2 - 3

Tento kroužek je určen dětem mezi 2. a 3. rokem, které rádi tancují a pohybují se v rytmu hudby. Je určen pro kluky i holčičky a v hodinách je zapotřebí aktivní účast rodiče. Budeme se učit rytmizovat pomocí padáku, hrou na tělo, ale především vyjadřovat rytmus pohybem. Věnovat se budeme lidovým a moderním českým písničkám tak, aby děti porozuměly jejich obsahu a mohly si je i samy zazpívat.

Přihlašujte na www.andelky.cz

KDY: KDE: KDO:
pondělí 9:00 - 9:45 hodin Postřižínská 20  Barbora Blehová